OBARA

LECH OBARA SMRÓD KOMUNY
ZAFAJDANY ŻYCIORYS
ETYCZNO-MORALNE DNO.


Zobacz akta z Instytutu Pamięci Narodowej

Jeśli są Państwo poszkodowani przez wyżej wymienione osoby, lub znają ich ofiary, prosimy o informacje. Fundacja może dużo pomóc, nawet w odzyskaniu pieniędzy. Prosimy dokładnie, najlepiej w punktach, opisać całą sprawę i załączyć numer telefonu do szybkiego kontaktu.

LB1957@o2.pl

LECH OBARA RADCA PRAWNY, CZYLI TAKA ¼ ADWOKATA

Żyd z fizjonomii i talmudycznych zasad, pochodzący ze szlachty jerozolimskiej, to bardzo ciekawa postać. Stetryczały grubasek tkwiący od niedawna w okolicach prawicy ma duże problemy z pozyskaniem szerszego uznania, choć pcha się do „Sprawy dla reportera”. Elcia Jaworowicz z domu Latawiec, jego plemienna ziomalka – absolwentka hebraistyki, świetnie rozumie w końcu koszerną mentalność. Zrobił więc kilka geszeftów, które stały się powodem zainteresowania jego Okręgowej Rady Radców Prawnych

Czy Lech Obara wg dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej okradł wiele lat temu obecnego prezydenta Olsztyna Grzymowicza? Prosimy o pomoc w tej sprawie. Oto arcyciekawy dokument:


MEC. LECH OBARA „ĆWIERĆ-ADWOKAT”?

Przykleił się do PiS, no bo taka teraz władza, no i nawet dużo mediów. Potrafi się do nich wcisnąć, choć gada radcowskim bełkotem. Zawsze nie bez racji uważałem, że radca prawny to taki ćwierć-adwokat, co łatwo potwierdzić faktami. Choćby zaledwie zrównaniem ich dopiero 1,5 roku temu z uprawnieniami adwokatów w reprezentowaniu spraw karnych. Formalnie, ustawowo. Natomiast w praktyce to potrzeba im co najmniej kilkunastu lat zdobywania doświadczenia. Niestety, ale to waszym kosztem Szanowni Klienci. Ćwiczą na Waszej dupie, o czym lepiej pamiętać i nie dać się nabrać na paplaninę, w której są wyćwiczeni.

Mec. Lech Obara czeka na swój film i się doczeka, bo materiał o nim jest już obfity, ale nie pogardzimy następnymi informacjami. Tyka się bowiem spraw parchatych, stosując praktyki dalekie od zasad etyki. Mam prawdo takiej oceny, gdyż jest ona wynikiem wiedzy, a nie żydowskiego pochodzenia Obary „o Panie Boże kopnij” podającego się za patriotę. Tak to może wyglądać, a nie jest choćby i dlatego, że z niespotykaną zajadliwością – nie boję się napisać – atakuje mnie poprzez swoich pracowników oszczerstwami, kłamstwami i pomówieniami.

Leszek Bubel, Prezes Fundacji Paragraf

Radca prawny Paweł Lewandowski będzie ukarany
przez Sąd Dyscyplinarny

Będzie kara dyscyplinarna dla kłamcy i oszczercy, radcy prawnego Pawła Lewandowskiego z kancelarii Lecha Obary, starego komucha, który ostatnio przykleja się do PIS, strojąc się w piórka patrioty. Mam nadzieję, że dostanie kopa w dupę a nie miejsce na liście. Warto przeczytać jego dossier z archiwalnych materiałów Instytutu Pamięci Narodowej, z których wynika, że był to wyjątkowo odrażający antypolski ideolog, będący zawsze tam gdzie jest koryto. Również jako mecenas w III RP nie gardzi angażowaniem się w przestępstwa podatkowe, co jest przedmiotem dociekań instytucji do tego powołanych. To kiepski prawnik i kancelaria, która angażuje niedoświadczonych radców prawnych, ćwiczących się na dupie klientów.